Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Wieliczka to znane polskie miasto solne, gdzie znajduje się jedna z najbardziej znanych podziemnych kopalni soli na świecie. Kopalnie te mają swoje korzenie w XIII wieku i obecnie są częścią światowego dziedzictwa UNESCO. Odwiedzający mają okazję odkryć fascynujące podziemne struktury, a także zanurzyć się w historii wydobycia soli w regionie.


  • Data: 06/01/2024 08:00
  • Lokalizacja Zostanie ogłoszone

Opis

📅 6 stycznia - Jednodniowa wycieczka do Kopalni Soli Wieliczka, widokowy plac Horugwica (436 metrów nad poziomem morza), zwiedzanie Krakowa (drugiej stolicy Polski) oraz czas wolny.

🕳️ Kopalnia Soli w Wieliczce: zjazd na głębokość 135 metrów pod ziemię, unikalna wycieczka, trwająca 2-3 godziny, o długości 3,5 km, temperatura pod ziemią 17-18 stopni Celsjusza (trasa turystyczna).

🔭 Wioska Horugwica położona jest na wzniesieniu (436 m nad poziomem morza) o tej samej nazwie. Przed nowym kościołem św. Floriana znajduje się punkt widokowy na okolice Wieliczki, Krakowa, Beskidu Wyspowego i pasma Babiej Góry. To doskonała okazja do zrobienia świetnych zdjęć z panoramicznym widokiem i kontynuowania podróży📸🧭

🏛 Wyjazd do Krakowa, drugiej stolicy Polski, znanej również jako "Ateny Polskie". Będziecie mieć czas na zwiedzanie takich słynnych miejsc, jak Rynek Główny, Sukiennice, Zamek Królewski na Wawelu, Planty Krakowskie, Kościół Mariacki, Barbakan, Kościół św. Floriana, Muzeum Historyczne w Krakowie i wiele więcej 😉

A także możliwość zanurzenia się w wieczornym życiu Krakowa 😎

🚗 Wyjeżdżamy wcześnie rano w sobotę i wracamy do Warszawy późnym wieczorem w sobotę.

💲 Cena: tylko 399 PL

W cenie zawarte: 

Przejazd tam i z powrotem🚙

Opieka podczas całej wycieczki🛡 

Ubezpieczenie turystyczne🏥 

Bilet wstępu do Kopalni Soli Wieliczka🎫 

Lekki poczęstunek w podróży🍩

Dodatkowe koszty: Jedzenie, napoje i pamiątki 👥 

Grupa ograniczona do 8 uczestników.

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów? Napisz do nas jak najszybciej! 😍